Bílek František (Chýnov 1872 - 1941 Chýnov)
Konvolut 3 kreseb, nesignováno, tužka/papír, různé formáty (od 23,5 x 30 cm do 41,5 x 32 cm), poškozeno (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |